EKE HUKUK & DANIŞMANLIK OFİSİ

İzmir Barosu Avukatlarından Avukat M.Mustafa EKE tarafından kurulmuştur.

Kurucu Av. M.Mustafa EKE Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, Universita Per Stranieri di Perugia’da italyanca Uluslararası Ticaret Hukuku eğitimi görmüştür. Vakıfbank Ege Bölge Hukuk Müşavirliği bünyesinde 9 Yıl Avukat/Hukuk Danışman Yrd. olarak görev almak suretiyle Bankacılık hukuku, Ticaret Hukuku ile İcra İflas Hukuku alanlarında uzmanlık ve birikim edinmiştir.
EKE HUKUK & DANIŞMANLIK OFİSİ, Ticaret Hukuku , Gayrimenkul Hukuku , Bankacılık Hukuku, İcra İflas Hukuku ve İş Hukuku alanları başta olmak üzere uzmanı olduğu konularda Ticari kişi ve Kurumlara hukuki danışmanlık ve Avukat hizmeti verilmektedir.
Ofisimiz, danışan ve müvekkillerine önleyici hukuk danışmanlığı çerçevesinde hukuki destek ve hukuki koruma sağlamaktadır. Gerçek ve tüzel kişilerin Banka ve Finans kurumları ile yaşayabilecekleri olası sorunları önleyici hukuk danışmanlığı çerçevesinde en alt düzeye düşürülmesi amaçlanmaktadır.Ayrıca ofisimizce ticari sözleşmelerin tanzimi ve hukuki denetimi yapılmaktadır.
Ofis, ayrıca italyan hukuku başta olmak üzere yabancı kişi ve kuruluşlara da danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.
Sonuç olarak, Ofisimiz müvekkillerinin hukuki sorunların hızlı bir şekilde , üstün hizmet anlayışıyla çözmek ve riskleri azaltmayı amaçlamaktadır.
Bireysel ve kurumsal ayrımı gözetmeksizin, tüm beklentilerinizi karşılayan hukuk ve danışmanlık hizmetleri sunmaya bundan sonra da devam edeceğiz. İhtiyacınıza ve hedeflerinize uygun sözleşmelerin hazırlanması, hukuki ve sektörel danışmanlık, davaların takibi, resmi ve özel tüm kurumlardaki işlem, başvuru ve takiplerin zamanında yapılması ve sonuçlandırılması için her zaman yanınızda olacağız.

Saygılarımızla

EKE HUKUK & DANIŞMANLIK OFİSİ